SEPETİM

Sepetiniz Boş

Merhabalar

1993 yılında Grafik, Tasarım ve Renkayrımı ile başladığımız çalışma hayatına 2011 yılında renk ayırımını bırakarak 2012'de yeni bir sektör olan 3 Boyutlu Duvar Kağıtları sektörüne girmiş durumdayız. 3D Duvar Kağıtları sitesi ile birlikte 4. sitemizle yurt içini ve yurtdışına da 3 Boyutlu Duvar Kağıtları göndermekteyiz. Dördüncü sitemiz diğer siterele göre çok yeni özellikler eklenmiştir. Tüm çalışmalarımız müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmektir.

GRAFİK TASARIM

3D Duvar Kağıtları sitesi olarak en büyük avantajımız uzun yıllara dayanan grafik tasarım ve renk ayrımını çok iyi bilmemizdir. Renk ayrımı nedir? Renk ayrımı bir imajın basılacağı malzemeye göre en iyi şekilde görünebilmesini sağlamaktır. Grafik Tasarım bilgisi ise kişiye özel tasarımlar yaparak müşterilerimize zengin ürün seçenekleri sunabilmektedir.

Duvar Kağıdı Olarak tavsiye ettiğimiz en kaliteli kağıt;

TEK PARÇA DUVAR KAĞIDIDIR

3 Boyutul Posterler sektöründe sürekli gelişen yenilikler le birlikte kağıt seçenekleri de değişmektedir. Bunlardan biride Tek Parça Duvar Kağıdı'dır.

Tek parça duvar kağıtlarının diğer poster ve vinil duvar kağıdına göre farkı tek parça duvar kağıdının yapısı Tekstil Tabanlı Kumaş olmasıdır. Tekstil tabanlı kumaş sudan etkilenmez, ıslak bezle silinebilir, zaman geçtikçe solmaz ömürlüktür.

YUKARI